0 položek / 0 ks
0 Kč
Váš nákupní košík
 
Přihlášení
Jméno
Heslo
 

Odsavače par


Kategorie
Odsavače
Příslušenství k odsavačům
Akční nabídka

Naše společnost WERTO dováží a distribuuje od r. 2011 na českém a slovenském trhu odsavače dvou významných evropských výrobců – Airone a Frecan.

Společnost Airone S.r.l. je na trhu od roku 1986 a sídlí v severní Itálii u Padovy, v oblasti, která je jedním z největších italských průmyslových center zaměřených na výrobu pro nábytkářský průmysl. Odsavače AIRONE patří na špičku současné italské i evropské produkce. Najdeme zde jak krásné designové a technicky náročné výrobky s využitím nejnovějších technologií pro milovníky pěkných a funkčních věcí, tak i standardní produkty, které osloví širší spektrum zákazníků. Airone používá ve svých výrobcích několik typů motorů jak interních, tak i externích, které jsou výkonné a velmi tiché, a často u svých odsavačů kombinuje nerez a sklo. V nabídce najdete kromě jiného několik variant stropních digestoří a také elegantních digestoří výsuvných ze spodní skříňky. Velká většina odsavačů je určena jak pro provoz na odtah, tak i na recirkulaci, přičemž pro velkou řadu digestoří lze alternativně nasadit uhlíkové filtry jednorázové, nebo typu long life (vymyvatelné , lze je opakovaně až 6x použít). Velmi žádané jsou zvláště stropní digestoře, a také digestoře výsuvné ze spodní skříňky, kde Airone nabízí též velkou variabilitu v kombinaci až se 4 externími motory.

Katalog Airone

Ceník Airone

Společnost Grup Frecan je firma se sídlem u Barcelony, jež má 25-letou historii výroby vybavení kuchyní pro domácnosti. Vedle odsavačů vyrábí také nerezové dřezy a pracovní desky na vysoké technické úrovni, a míří zejména na zákazníky, kteří preferují pěkný design, vysokou technickou úroveň a kvalitu za rozumnou cenu.
Odsavače Frecan se vyznačují neotřelým designem (na návrzích se podílejí renomovaní designéři z Itálie a ze Španělska), výborným zpracováním, vynikajicími technickými parametry a kvalitou. Frecan využívá ve svých odsavačích také několik svých patentů, které výrazně zvyšují účinnost odsávání (např. systém Balanced aspiration, nebo Double aspiration systém), dále používá také patentovaná řešení pro další odhlučnění, aj. Odsavače jsou vyráběny převážně z nerezového materiálu AISI 304 (tj. nerez 18/10) o tloušťce 1 mm, mají vysoce výkonné motory o špičkových parametrech od nejlepších světových výrobců, mj. od německé firmy EBM Papst, a vyznačují se zejména nepřekonatelně nízkou hlučností. Velká většina modelů může být přitom dodána s různými motory ve výkonové škále podle volby zákazníka , v závislosti na velikosti kuchyně vč. souvisejích prostor. Kromě toho téměř ke všem modelům odsavačů lze alternativně připojit externí motorové jednotky, které jsou dostupné pro všechny základní typy stavebně-technického provedení budov a jsou ve výkonové škále od 1000 m3/h do 2400 m3/h objemu odsávaného vzduchu. Frecan rovněž nabízí svým zákazníkům možnost úpravy resp. výroby odsavačů na míru, pokud škála odsavačů ve standardní nabídce rozměrově nepokryje specifickou potřebu zákazníka, a taktéž je možno dodat komínky odsavačů zhotovené na míru.

Katalog Frecan

Ceník Frecan

Výběr podle kritérií
Výrobce:
druh:
délka cm:
Seřadit podle: